У Голлівуді відбулася світова прем’єра фільму “Зоряні війни: Пробудження сили”

Культура в Україні й у світі. Культура в Украине и в мире. Culture in Ukraine and in the world

У понеділок ввечері, 14 грудня в Лос-Анджелесі, США відбулася світова прем’єра довгоочікуваного сьомого епізоду знаменитої космоопери Зоряні війни.

Закритий показ фільму американського режисера Дж. Дж. Абрамса “Зоряні війни: Пробудження сили” проходив одразу у трьох кінотеатрах Голлівуду: кінотеатрі Dolby Theatre, де щорічно проходить церемонія вручення премій Оскар, китайському театрі TCL Chinese Theatre, де в 1977 році був показаний перший епізод саги і кінотеатрі El Capitan Theatre.

Світову прем’єру нової частини культової кіносаги відвідали актори, які брали участь у зйомках, а також представники кіноіндустрії, кінокритики і журналісти.

Зоряні війни: Пробудження сили

За прогнозами американських аналітиків, сьомий епізод Зоряних воєн може побити відразу декілька рекордів за касовими зборами. Зокрема, експерти прогнозують, що кінострічка поб’є рекорд блокбастера “Світ Юрського періоду” і стане найуспішнішим фільмом-дебютантом в історії, а також має всі шанси обійти фантастичну драму “Аватар” і стати самою касовою стрічкою в світовому прокаті.

Дія сьомого епізоду Зоряних воєн відбувається приблизно через 30 років після подій “Повернення джедая”.

Прем’єра “Зоряних війн: Пробудження сили” в Україні відбудеться в цей четвер, 17 грудня.

nv.ua

FacebookTwitterGoogle+VKOdnoklassnikiTumblrRedditWordPressLiveJournalBlogger Post

Культура

Читайте ще: